zdravé rady

Pozrite si vlogy s praktickými radami a tipmi od odborníkov z Vašej Lekárne.


PODPORA IMUNITY

Toto detské kvapky vitamín C a vitamín D sú kvapky na podporu imunity. Výživové doplnky sú bez alergénov, laktózy, lepku, cukru a sú vyrobené na Slovensku.

VITAMÍNY A MINERÁLY

právna funkcia nervovej sústavy a imunitného systému, ochrana pred stresom. Doplň si vitamíny a antioxidanty s REVITANERV STRONG®!

ČISTÁ PLEŤ

Sensibio H2O je špecifická micelárna voda na čistenie a odstraňovanie make-upu na citlivú pokožku. Sensibio H2O obsahuje micely s excelentnou schopnosťou čistiť a odstraňovať make-up. Micelárna voda čistí tvár do hĺbky ráno a večer, čím zabraňuje prieniku nečistôt, ktoré by pokožku podráždili.

ĽAHŠIE VYKAŠLIAVANIE

Uľahčenie vykašliavania, zápal priedušiek, nádcha a zápal horných dýchacích ciest. ERDOMED® na liečbu zápalov dýchacích ciest! Liek sa používa na uľahčenie vykašliavania, pomáha riediť hlien. Je určený na liečbu akútnych a chronických ochorení horných a dolných dýchacích ciest.

STOP ZÁPALOM HRDLA!

Bolesť hrdla, zápaly v ústnej dutine, nachladnutie. TANTUM VERDE® ti pomôže! Pastilky sa používajú na liečbu zápalových prejavov spojených s bolesťou v ústnej dutine a hrdle. Liek môžu užívať dospelí, dospievajúce deti a deti vo veku od 6 rokov.

UVOĽNI SVOJ NOS

Alergická nádcha, chrípka, nachladnutie a upchatý nos. Morská voda uvoľňuje tvoj zapchatý nos a je vhodná na liečbu zápalov prínosových dutín a opuchov. Je šetrná k nosovej sliznici a pomáha predchádzať ďalším infekciám.

ODSTRÁŇ BOLESŤ!

Trápia ťa bolesti svalov, kĺbov a bolesti chrbta? Odstráň bolesť s IBOLEXOM® - novou generáciou lieku proti bolesti! Liek obsahuje kryštalický čistý dexibuprofén, ktorý predstavuje nižšiu záťaž pre telo.